Proceseigenaarschap als succesfactor: Gastspreker Henk Grol van CRH zal spreken over zijn rol als proceseigenaar voor het P2P-proces en het daaropvolgende succes. Kom meer te weten over de cruciale rol van proceseigenaars bij het waarborgen van verantwoordelijkheid en het bevorderen van efficiëntie in het hele proces, van begin tot eind.
Gebruik van Gen AI voor hyperautomatisering in AP: Gastsprekers van Rossum en een van hun huidige klanten zullen vertellen hoe hun bedrijf GenAI heeft kunnen gebruiken voor diepgaand documentbegrip en betere prestaties bij factuurregistratie. Ontdek hoe tools zoals Rossum factuurverwerking kunnen automatiseren en financiële operaties kunnen verbeteren.
Toekomst van proces mining en procesprestaties: Gastsprekers Caspar Jans en Maarten van der Borden van Celonis staan al sinds het ontstaan ervan aan de voorhoede van process mining. Caspar en Maarten vertellen u alles over wat de toekomst in petto heeft voor process mining en hoe dit kan worden gebruikt om inzichten te verkrijgen en P2P-processen continu te verbeteren.