In het huidige, snel veranderende regelgevingslandschap is het verbeteren van de vaardigheden van het leiderschap essentieel. Bedrijven zien steeds meer in dat hun milieu- en sociale impact, evenals goed bestuur en transparantie, cruciaal zijn voor langdurige duurzaamheid en concurrentievermogen. Dit betekent dat de rol en verantwoordelijkheid van bestuursleden veranderen en een proactieve benadering van compliance en governance vereisen.
Om voorop te blijven lopen, is het belangrijk dat (toezichthoudende) bestuursleden volledig zijn voorbereid op in dit complexe juridische terrein te navigeren. Gerichte training helpt hen hun rol en verantwoordelijkheden beter te begrijpen. Onze leerprogramma's bieden toonaangevende kennis en helpen besturen wegwijs te worden in de relevante wet- en regelgeving.
Dit leerprogramma is uitermate geschikt om te volgen met andere publieke instellingen uit uw regio of (sub)sector. Daarnaast kunnen we samen het programma voor uw instelling(en) waar gewenst aanpassen en op maat maken.
U ontvangt toegang tot ons leerplatform. In uw eigen tijd volgt u naar keuze een aantal e-learning modules:
Wat is ESG (Nederlands)
Stakeholder expectations (Engels)
Double materiality (Engels)
Corporate Sustainability Reporting Directive (Engels)
Duur: 2 uur
In de e-learnings komen onderwerpen aan bod die tijdens de fysieke sessie worden besproken. Wij adviseren u de modules vóór de sessie te doorlopen, zodat u optimaal kunt deelnemen aan de fysieke sessie.
Onder leiding van onze ESG-experts uit de publieke sector wordt er dieper ingegaan op duurzaamheid/ESG ontwikkelingen en de vertaling hiervan naar uw organisatie. Daarnaast begrijpt u welke rol u kan innemen op het gebied van duurzaamheid/ESG voor uw organisatie in de publieke sector.
Duur: 3 uur
Een live trainingssessie(s) voor bestuursleden omvat:
Een blended leerprogramma voor bestuursleden omvat:
Bestuursleden en toezichthoudende bestuursleden van Nederlandse BV’s.
De trainers zijn experts en bedrijfsjuristen van PwC’s Legal Business Solutions-afdeling. Zij hebben brede ervaring op het gebied van governance, duurzaamheid en ondernemingsrecht.
Heb je interesse in dit onderwerp en wil je deze training voor jouw organisatie op maat laten maken? Wij bespreken graag met je jouw leerdoelen, de casuïstiek en de gewenste leerresultaten. Ook de duur, datum en locatie van de training stellen wij in overleg met je vast. Op basis van een voorgesprek maken wij een trainingsvoorstel voor je op maat. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Deze training kan je opnemen als leeractiviteit in jouw PE-portfolio. Na afloop van de training ontvang je van ons een deelnamebewijs met het aantal gevolgde lesuren van de training.
Na afloop van de training ontvang je van ons een deelnamebewijs met het aantal gevolgde lesuren van de training. Je kunt dit zelf registreren op de website van de VRC.